Dotaz – Drcený ostropestřec, detoxikace, migrény, cholosterol

Dobry den,
chtela bych se optat. Jiz tyden uzivam drceny ostropestrec. Cim jeste doplnit detoxikaci? Nemam zadny diagnostikovany problem s jatry, jen jsem dlouhodoby migrenik a mam zvyseny cholesterol. docetla jsem se ze ocista by mohla pomoci.
Dale je mi jasny ze denne popijet se nesmi, jednou tydne sklenicka vina vadi?:)

Zuzka

Dobrý den Zuzko, velmi záleží na Vašem životním stylu a na způsobu stravování. Samotný drcený ostropestřec (netuším jaké kvality) Vám jistě neublíží, ale otázka je, jestli na Vás bude mít nějaký pozitivní účinek. Abychom získali účinné látky ze sušené rostlinky, je důležité, jak je pěstována, sbírána, sušená. A kvalita toho všeho se samozřejmě odráží také v ceně. Drcený ostropestřec se dá běžně koupit za pár korun, čemuž často odpovídá také jeho zpracování a tudíž také obsah účinných látek.

Pravdou také je, že mnoho lidí má tak překyselený organismus, že  pouze samotný ostropestřec příliš játra ani detoxikaci nepodpoří. Jestliže chcete svá játra skutečně zregenerovat a podpořit detoxikaci organismu, pak je třeba buď výrazně omezit vařené jídlo, zařadit hojně toho živého (čerstvého ovoce, zeleniny, šťávy a smoothie z nich) a celkově začít přistupovat ke svému zdraví zodpovědně, nebo zvolit takový způsob, který je komplexnější. Silymarin PLUS obsahuje kromě kvalitního ostropestřce mariánského řadu dalších látek, které se synergicky podporují a dokáže tak zregenerovat i játra, která jsou zatěžována nevhodnou stravou nebo dokonce alkoholem…
Jinak věřit, že samotná drcená rostlinka čehokoli nám vyčistí organismus při našich nezměněných návycích, je trochu naivní ;-)
Na druhou stranu je skvělé, že se zajímáte, čím můžete své tělo podpořit a co změnit, výborný začátek :-)
 

Migrény jsou většinou způsobeny nevhodnou stravou (příliš alkoholu, chemických přísad, čokolády, kávy atd.), hormonální nerovnováhou, nedostatek základních živin a překyselením organismu. Dávejte si do ranního nápoje tekutý chlorophyllLiquid Chlorophyll a užívejte pupalkuEvening Primrose Oil.

Při zvýšeném cholesterolu je třeba očistit své cévy a střeva a celkově podpořit trávení. Cholestone je produkt sestavený přímo na míru a obsahuje všechny potřebné látky pro snížení hladiny cholesterolu a zlepšuje poměru HDL/LDL cholesterolu.
K němu si přidejte jukuPure Yucca nebo nopalNopalin, který Vás pročistí a jestliže konzumujete maso jsou velmi vhodné také trávicí enzymyDigestive enzymes.

Nákupem produktů se stanete členem Klubu PřírodníCestou – cyklus Aktivace samoléčivých schopností těla Vám mnohé osvětlí a ukáže Vám, jak být zdravý i bez nutnosti užívání doplňků stravy.

Rubriky Přírodní léčba nemocí | Napsat komentář

Napsat komentář