Úvodní strana

pece-banner

Tělo je stále v proudu, ve kterém se každou vteřinu mění miliony buněk za nové. Většina zdravotních problémů může být “vyléčena” v průběhu pár týdnů, pokud tělu vytvoříme vhodné podmínky.  Celé tělo je vlastně jedním velkým dokonalým systémem, ve kterém neustále proudí energie a jemně reaguje na jakoukoliv změnu, ať vnitřní či vnější.

Nové články                                                 Oblíbené články

aroma-banner

Aromaterapie je harmonizující a léčivá metoda využívající esenciální oleje – prchavé kapaliny získávané destilací nebo jiným způsobem květů, listů, stonků, kořenů, kůry nebo plodů.

 

Nové články                                                    Oblíbené články

mysl-banner

Většina lidí alespoň někdy vnímá svou intuici, využít její vedení i v praktickém životě bývá těžší. Důvodem jsou naše myšlenkové vzorce a emoční otisky, kterými si často bráníme nejen v samotném vnímání intuice, tak jejímu porozumění a následování.

 

Nové články                                                    Oblíbené články

Bergamot – esenciální (éterický) olej              Podpořit samoléčebné schopnosti těla
Pomeranč – esenciální (éterický) olej             Regenerace a očista jater
Akce: Esenciální oleje 2+1 zdarma                Detoxikace tlustého střeva

Kurz přírodní léčení

Nejnovější příspěvky

pentagram

Pentagram 5 elementů

Pentagram 5 elementů

Od 15.9. do 14.11. je dle pentagramu období prvku KOV zastupující orgány TLUSTÉ STŘEVO a PLÍCE.  V tomto období by dle systému pentagramu měly být tyto orgány nejaktivnější, nejnamáhanější a tudíž je v tomto období velmi vhodné jim věnovat zvýšenou péči a dopřát jim regeneraci, výživu a očistu.

Komentáře nejsou povoleny.